top of page

NASZE USŁUGI

Jako Wykonawca ociepleń oraz montażu klimatyzacji w regionie Podlaskim świadczymy usługi najwyższej jakości. Zobowiązujemy się zapewniać naszym klientom szeroką gamę usług z gwarancją jakości i precyzji. Od początkowych etapów projektu aż po finalizację całego procesu, na każdym etapie ściśle współpracujemy z klientami.

JMCorbond_OCSPF_Installation.jpg
hqdefault.jpg
Bez nazwy 3.png

IZOLACJA OTWARTO-KOMOROWA

Purios E to piana poliuretanowa o strukturze otwartych komórek, która posiada klasyfikację E reakcji na ogień. Piana charakteryzuje się wysoką wydajnością. Idealnie sprawdzi się jako izolacja stropów, ścian i poddaszy. Sprawdź teraz ofertę pianki poliuretanowej Purios E, która sprawdzi się do izolacji budynku: ścian, stropów i poddaszy. Zyskaj 25 lat gwarancji!”

Kontakt

IZOLACJA ZAMKNIĘTO-KOMOROWA

Pianka zamkniętokomórkowa jest wodoszczelna, a przede wszystkim nienasiąkliwa. Doskonale nadaje się do termo i hydroizolacji fundamentów. Dzięki natryskowej metodzie aplikacji pianka dociera w każdą nierówność fundamentu tworząc jednolitą warstwę izolacji.

Kontakt

MONTAŻ KLIMATYZACJI
KLIMATYZACJEBIAŁYSTOK.PL

COOLTERM To nie tylko izolacje, jesteśmy również profesjonalna firma zajmujaca się montażem oraz serwisem klimatyzacji. Posiadamy wykwalifikowany i certyfikowany personel przez urząd dozoru technicznego. Posiadamy klimatyzatory na każdą kieszeń takich marek jak Rotenso, Hyundai, Gree, Mitsubishi. Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny montażu klimatyzacji. Działamy na terenie woj Podlaskiego

bottom of page